Kje iti za zdravljenje melanomov

─îeprav je melanoma zelo nevarna bolezen, jo je mogo─Źe zdraviti v zgodnjih fazah. Zato je zelo pomembno identificirati melanoma ─Źim prej. ─îe imate velike matere ali ste opazili znake melanoma, morate takoj pregledati dermatolog ali onkolog.

Pregled za melanom je izveden s pomo─Źjo posebne naprave - dermatoskopa. Ponavljajo─Źe pove─Źuje podobo krta. ─îe ne veste, kam naj se obrnete, se obrnite na zdravstvene ustanove, ki so sodelovale pri akciji "Diagnoza melanoma". V mnogih primerih bo tak┼ína raziskava brezpla─Źna.

Medicinski centri, kjer lahko i┼í─Źete melanoma:

Arzamas (regija Nizhny Novgorod)
Arkhangelskoye (Moskovska regija)
Astrakhan
Barnaul
Berdsk (Novosibirska regija)
Vladivostok
Volgograd
Vologda
Vorone┼ż
Dzerzhinsk (regija Nizhny Novgorod)
Ekaterinburg
Irkutsk
Istra (moskovska regija)
Kazan
Kaliningrad
Kaluga
Korolev (Moskovska regija)
Krasnogorsk (moskovska regija)
Krasnodar
Krasnoyarsk
Kursk
Moskva
Poi┼í─Źi
Nizhny Novgorod
Novokuznetsk
Novorossiysk
Novosibirsk
Omsk
Penza
Perm
Rostov-on-Don
Samara
St. Petersburg
Saratov
Serpukhov (Moskovska regija)
Stavropol
Surgut
Taganrog
Toksovo (regija Leningrad)
Tomsk
Tjumen
Usovo (moskovska regija)
Ufa
Khabarovsk
Khimki (Moskovska regija)
Chelyabinsk
Jaroslavlj

Arzamas
Arzamas KVD
st. Moskva 12 (postanek "Gaidar Park")
Pantina Larisa Evgenievna

Arkhangelskoye (Moskovska regija)
FGU 3. CCE jih A. A. Višnevsky
Krasnogorsky okro┼żje, p / o Arkhangelskoe, Vi┼ínevski osrednji park kulture.
Tarasenko Grigory Nikolajevi─Ź
Kuzmina Juliana Valentinovna

Astrakhan

1. Medicinski center "Plasti─Źna kirurgija in kozmetologija"
Ul. Boevaya 61
Lyubart Tatyana Borisovna
Bystoletova Larisa Vasilevna
Ahiyants Arega Lvovna

2. Dr┼żavna enotna bolnica "Obvezna dispanzer"
st. Maksakova 6
Kirilyuk Irina Aleksandrovna
Shmelev Leonid Vyacheslavovich
Afanasyeva Maria Arkadevna
Lazovaya Lyubov Pavlovna
Gusev Vladimir Nikolajevi─Ź

3. Klini─Źna laserska kozmetologija LINLINE
st. Kirov, 40
Semenova Elena Stanislavovna

Barnaul

1. Diagnosti─Źni center na obmo─Źju Altai
centralna, pr.Komsomolsky, 75a
Kondratieva Julia Sergeevna

2. Anthurium
Central, St. Gogol, 47
Veretennikov Sergej Mikhailovich

3. Urbana nedr┼żavna poliklinika "Ultramed"
Industrijska ulica Baltic, 12
Andreyecheva Anastasia Mikhailovna

4. Medicinski center Biotherm
centralna, ul. Lenina, 73
Michelson Irina Vladimirovna

Berdsk (Novosibirska regija)

MBUZ BTsGB
Berdsk Pushkin, 172, kemi─Źno-bolni┼íni─Źna bolni┼ínica
Kozko Svetlana Gennadievna

Vladivostok

1. Professorial clinic Yutskovskikh
st. Metallistov, 3, OST. Dalzavodskaya.
Kusaya Natalya Valeryevna
Semenov Oleg Anatoljevi─Ź
Naumchik Galina Aleksandrovna
Malova Tatiana Anatolyevna
Birko Oksana Nikolaevna

Volgograd
1. OKB 1, oddelek za ko┼żne ┼żile
pos. Angarsky, st. Angarskaya, 13.
Mansurov Rinat Aleksandrovi─Ź

2. KVD št. 5
st. Oblivskaya 5
Kosareva Irina Yuryevna

3. KVD številka 4
ul.Eremenko 70
Gurova Victoria O.

Vologda

1. OKVD
st. M. Ulyanova 17
Savkina Elena Vladimirovna
Naumova Natalya Aleksandrovna

2. nadstropje SZD
st. Chelyuskentsev 48
Zolotkova Natalya Alexandrovna

3. nadstropje ATC
Prechistenskaya emb. 42
Chebykina Tatyana Alekseevna

Vorone┼ż

1. Regionalna klini─Źna bolnica ┼ít. 7 Klinika ko┼żne vene
st. Kalyaeva, 19
Polusakova Viktoria Yuryevna

2. Poliklinika številka 4
st. Lizyukova 24
Startseva Svetlana Valeryevna

3. Regionalna klini─Źna ko┼żna in venska dispanzerija
st.Konstruktorji, 33
Selyutina Olga Viktorovna

Dzerzhinsk (regija Nizhny Novgorod)

Dzerzhinsky KVD
st. Oktober 32a
Lukina Elena Borisovna

Ekaterinburg

1. Klini─Źna laserska kozmetologija Linline
ul.Sulimova, 50 (3-nadstropje)
Zakharov Dmitrij Jurijevi─Ź
Mogilat Evgenia Vladimirovna

2. Center za estetsko medicino "Neomed"
st. Malysheva, d.84
Lang Irina Mikhailovna
Rukavishnikova Elena Ivanovna

3. Regionalni Dermatovenerološki dispanzer
st. Rosa Luxemburg, 1
Koryukina Elena Borisovna
Sarafanova Elena Alexandrovna

4. Klini─Źna laserska kozmetologija Linline
st. Sheikman, d.134 A.
st. Krasnoarmeyskaya, 76
Svetlana Kolodkina
Zakharov Dmitrij Jurijevi─Ź
Mogilat Evgenia Vladimirovna

5. Center za kozmetologijo in plasti─Źno kirurgijo
st. Moskva, 19
Smirnova Elena Alekseevna
Zadoya Nikolay Anatolevich

Irkutsk

1. OKVD
Kirovsky okro┼żje, per.Gusarova, 2 a
Kensovskaya Inna Mikhailovna
Abdukhalikova Maria Leonidovna
Brill Alla Petrovna

2. OTSVK
Kirovsky okro┼żje, ulica Fourier, 2
Ilyukhina Ekaterina Jurievna

3. TsKiZ "Profi"
Kirovsky okro┼żje, ul. Sverdlova, 36
Meng Farida Mikhailovna

4. MNTK
Okro┼żje Sverdlovsk, ulica Lermontov
Malova Elena Petrovna

Istra (moskovska regija)

Moskovska Onkološka bolnišnica številka 62
Krasnogorsk Rn, pos. Istra
Kurakina Tatyana Yuryevna

Kazan
1. GSO RKKVD številka 1
Privolzhsky okro┼żje, st. Narimanov, d.56.
Kasatkina Svetlana Borisovna

2. GSO RKKVD številka 2
Kirovsky, okro┼żje Moskva, st. Serova, d.37.
Galimova Dilbar Muratovna

3. GSO RKKVD številka 3
Avia-Building, Novo-Savinovsky okro┼żje, st. Korolenko, d.54.
Usmanova Saida Rashidovna

4. GSO RKKVD številka 4
Sovjetsko okro┼żje, st. Gubkina, 39/1.
Nasybullina Leysan Raisovna

5. GSO RKKVD p / o številka 6
Yafyasova Gulnar Khalilevna

6. Center dermatologije (Vahitovsky district of Kazan)
Khasanova Milyausha Ildusovna

Kaliningrad

Regionalna Kozhovna dispanzer
st. Barnaul 6
Nekrasova Natalia Vasilevna
Zhitnikova Svetlana Viktorovna
Gavrilenko Tatyana Aleksandrovna

Kaluga

Dr┼żavna zdravstvena ustanova "Kaluga regionalna dermatovenerolo┼íka ambulanta"
33, ul. Pervomayskaya
Akulova Marina Anatolyevna

Korolev (Moskovska regija)

Plasti─Źni C
Stroiteley St., 4/2
Akovbyan Gaspar Vaganovich

Krasnogorsk (moskovska regija)

Medsi 14
st. Uspenskaya, 5
Mishina Olesya Sergeevna

Krasnodar

1. Oddelek za dermatologijo in venereologijo
st. Rashpilevskaya 179, KKVD, 3. nadstropje
Katkhanov Ali Muratovich
Tlish Marina Mosovna
Katkhanova Olga Alievna
Doroshenko Nikolaj Nikolajevi─Ź

2. Poliklini─Źna ┼żeleznica
st. Brata Drozdov 8
Ryzhih Olga Vasilevna

3. TRI-Z-Poly Clinic
st. Rashpilevskaya 224
Boyko Natalia Aleksandrovna
Lisichenko Irina Vladimirovna

4. Poliklinika 27
Blagoev 16, ra-n Gidrostroiteley
Pletneva Elena Vasilevna

5. Klinika "ZDRAVJE"
Ul. Turgenev 150/1
Meged Viktoriya Vasilevna

6. Klini─Źni onkolo┼íki dispanzer
Dimitrov 146
┼áarov Sergej Viktorovi─Ź
Bateneva Lidija Evgenievna

7. Klini─Źna laserska kozmetologija LINLINE
st. Babica, 273
Belokobylskaya Svetlana Ivanovna
Kukina Natalya Sergeevna

Krasnoyarsk

1. Oddelek KKVD
st. Bryansk, d.79.
Kara─Źeva Julija Viktorovna
Malyshev Alexander Sergeevich

2. Inštitut za medicinsko kozmetologijo
st. Kirov, 19.
Tolstihina Natalia Borisovna
Harutyunyan Alyona Vladimirovna

3. Klinika "Novomed"
st. Vodopyanova, d.22.
Stupakova Natalya Aleksandrovna

4. Klinika "Clarimed"
st. 2. Khabarovskaya, 2.
Bazhov Yury Sergeevich

5. TrialMed Clinic
st. Alekseeva, 8
Manasyan Olga Alexandrovna

6. Lepotni center "Butterfly"
19 Vodopyanova ulica
Oskolkov Evgeny Olegovich

Kursk

1. FSUE "Kursk raziskovalni inštitut" Ministrstva za obrambo Ruske federacije
st. Blinov, 23.
Silina Larisa Vyacheslavovna

2. Kursk regionalni dermatovenerološki dispanzer
st. Dimitrova, d.62
Pismenaya Ekaterina Vasilevna
Pereverzeva Irina Vladimirovna
Shvarts Natalija Evgenevna

3. Posvetovalna in diagnosti─Źna klinika Kurskove dr┼żavne medicinske univerze, st. K. Marx, d.3.
Vavilova Alevtina Sergeevna

4. Regionalna klini─Źna bolni┼ínica Kursk
st. Sumy 45 a
Kharahordina Julija Evgenievna

5. Poliklinika Ôäľ 6 Kursk
Esipova Evgenia Alexandrovna

6. Poliklinika Ôäľ 5 Kursk
Isaenko Tatyana Pavlovna

7. Poliklini─Źni BSPM Kursk
Sumina Ddarya Sergeevna

8. Poliklinika Ôäľ 1 Kursk
Popov Vladimir Evgenevi─Ź

9. Kurskska dr┼żavna univerza
Bibi─Źeva Tatyana Vladimirovna

Moskva

1. Anti-ve─Źni center
m. Akademski, st. Grimau, 10 a, str.
Ilyina Olga Sergeevna

2. Omre┼żne policijske ustanove "Dru┼żinski zdravnik"
m. Akademicheskaya, Sevastopolsky avenue, 10, b.2.
Lebedchenko Ekaterina Valerievna
Plyutsak Olga Olegovna

3. Kozmetologija doo
Metro Baumanskaya, Metro Krasnoselskaya, ul. Olkhovskaya, d.27.
Stenko Anna Germanovna
Chervonnaya Larisa Vladimirovna
Kolobjakov Aleksandar Aleksandrovi─Ź
Zhigultsova Tatyana Ivanovna

4. EuroFam
m VDNH, st. Cosmonauts d.9
Baranova Maria Olegovna
Michenko Anna Valentinovna

5. KVD številka 15
m. Vykhino, m. Novogireevo, st. Kosinskaya, d.3, kab.211
Agafonova Ekaterina Evgenievna
Zhukovsky Rostislav Olegovich
Nechiporenko Lyudmila Borisovna

6. Zdravstveni dom
Dobryninsky, 4. Dobryninsky per., d.4.
Saprykova Valentina Vladimirovna
Popova Olga Vladimirovna

7. Klinika za sodobno medicino
M. Voikovskaya, st. Kozmonaut Volkov, d.9 / 2.
Vasiljev Alexander Petrovich

8. Klinika za sodobno medicino
M. Voikovskaya, st. Clara Zetkin, d.33 / 28.
Dimant Larisa Evgenievna

9. Zdravstveni center "Zdravje za vas"
M. Prospekt Vernadskogo, st. Lobachevsky, 42.
Budanova Ivetta Samuilovna

10. Vallex M
Podzemna postaja Kaluzhskaya, Starokaluzhskoe avtocesto, 62
Dyachenko Y.
Beznikina K.
Koliev M.
Gubanova E.
Rumyantseva E.
Chernyshova M.

11. Prima Medica
Postaja podzemne ┼żeleznice Kaluzhskaya, Akademik Chelomey, 10B.
Popova Elena Vladimirovna

12. Alfa klinike
Kaluzhskaya, Vorontsovskie ribniki, d.3
Ignatov Dmitrij Vladimirovi─Ź

13. Alliance Medical
m. Kijev, avenija Kutuzov, 1/7.
Safarova Galina Genrikhovna

14. Zdravstveni dom v Kolomenskoye
M. Kolomenskaya, st.Visoka, 19.
Fartuh Dmitrij Aleksandrovi─Ź
Balabanov Denis Nikolaevi─Ź

15. Poliklinika ruskih ┼żeleznic
Komsomolskaya, ul. Nova Basmannaya, d. 5.
Yutsmyuts Elena Vasilevna
Grigoryants Zhanna Yakovlevna

16. Posvetovalna ambulanta bolnišnice št. 14
Postaja podzemne ┼żeleznice Krasnoselskaya, Krasnoprudnaya, d.30 / 34.
Korsunskaya Irina Markovna
Sorkina Irina Leonidovna

17. Mre┼ża poliklinikov "Dru┼żinski zdravnik"
M. Marksistskaya, st. Vorontsovskaya, d.19A, str.1.
Schoenberg Victoria G.
Zakaryan Narine Nodarievna

18. Inštitut za psoriazo
m. Kurskaya, ul.Zemlyanoy jaška d.27, str
Safonova Tatyana Gennadyevna

19. Omre┼żje policistov "Dru┼żinski zdravnik"
m. Oktobersko polje, generalni portal Karbyshev, 13, b.1.
Albova Valentina Valerievna

20. Omre┼żje policistov "Dru┼żinski zdravnik"
M. Paveletskaya, ul. Dubininskaya, 57, str.
Nadezhkina Ekaterina Viktorovna
Dolgikh Svetlana Jurievna

21. Danae
m Paveletskaya, Kozhevnichesky prehod d4 / 5
Gorskaya Elena Ivanovna

22. Klinika kozmetike podru┼żnice "In┼ítitut za lepoto"
m. Park kulture, avenija Komsomolsky, 15.
Arskaya Ada Nikiti─Źna
Dorofejeva Elena Sergeevna

23. Klinika KLAZKO
Polanka, ul. Serafimovich, 2.
Bogacheva Svetlana Vladimirovna
Markina Natalya Vladimirovna

24Poliklini─Źna mre┼ża "Dru┼żinski zdravnik"
m. Praga, st. Medynskaya, d.9.
Spiridonova Natalya Aleksandrovna

25. Znanstveni center za otroško zdravje, Ruska akademija medicinskih znanosti
m. Profsoyuznaya, Lomonosovsky Prospect, 2/62, vhod z ulice. Vavilova.
Šaipov Tamerlan Sulejmanović

26. In┼ítitut za alergologijo in klini─Źno imunologijo
m. Pushkin, st. Malaya Bronnaya, d.20, str.
Kotova Natalya Vladimirovna
Karpova Natalya Vladimirovna

27. Honey Center
m Smolenskaya, denarnica, d.24, str.1.
Bogatyreva Victoria Sergeyevna
Plieva Zalina Vladimirovna

28. Kozmeti─Źna ambulanta "In┼ítitut lepote"
M. Smolenskaya, Maly Nikolopeskovsky per., D.
Zhuchkova Tamara Nikolaevna
Ledina Galina Leonidovna
Sofinskaya Galina Viktorovna
Korzhenevskaya Lyudmila Viktorovna

29. Onkolo┼íka bolni┼ínica Moskow City Ôäľ 62
MO, Krasnogorsk okro┼żje, pos. Istra
m. Tushinskaya, march. ali avtobus 549 do številke MGOB 62

30. Medico C
m. Ulica 1905, st. Mantulinskaya, d.12 / 2.
Mokina Ekaterina Valerievna

31. Številka zdravstvene enote 7
m. Fili, st. Novozavodskaya, d.14A.
Tsibikzhapova Vera Dondokovna

32. Zdravstveni center "Zdrava generacija"
M. Shabolovskaya, st. Lesteva, d.20.
Orlov Aleksej Vladislavovi─Ź

33. Endoskopija in Center za litotrepijo
mLjubitelji avtoceste, navdušenci avtoceste, d.62.

34. Diamand
avtocesta Schukinskaya, Ivankovsky, d.
Belyanina Elena Olegovna
Belova Oksana Mikhailovna

35. Poliklini─Źna MOE
Schukinskaya ul. Schukinskaya, 5.
Bakhvalova Tamara Pavlovna

36. Diagnostika doo
Metro Schukinskaya, Metro Oktyabrskoe Pole, ul. Pehota, 3, blok 4.
Vorontsova Elena Mikhailovna

37. Nearmedic
Schukinskaya ul. Gamalei, 18
Russkov Sergej Jurijevi─Ź
Zhukovska Elena Vasilevna

38. Ruska otro┼íka klini─Źna bolni┼ínica
m. Jugozahod, Leninsky prospekt, d.117.
Kratek Nikolay Gavrilovich
Tikhomirov Aleksandar Aleksandrovi─Ź
Kulikova Olga Dmitrievna

39. Fitnes klub Republika
metro Oktyabrskaya, Kaluzhsky trg, 1, str.3
Kabaeva Tatyana

40. Klinika "Dru┼żinski zdravnik"
m. Sportivnaya, ul. Usachev, d.33, str.3
Galustyan Sergej Mikhailovich

41. Medijan
m. Kitajsko mesto, ul.Maroseyka d. 10/1
Šatrova Angelika Eduardovna

42. NMC
m. Letali┼í─Źe, prehod z letali┼í─Źa, d.11A
Tsykin Alexey Alexandrovich

43. KVD številka 10
m. Kutuzovskaya, avenija Kutuzov, 41
Gubanova Lyudmila Ivanovna

44. Medicinski center Sofije
Metro Mitino, ul. Mitinskaya, 17, blok 4
Markovich Tatyana Nikolaevna

45. Mre┼ża policistov "Dru┼żinski zdravnik"
Metro Dmitrovskaya, st.Dobrolyubova, d. 14A
Voloshina Anna Vladimirovna
Luchenkova Olesya Yurevna

46. ÔÇőÔÇőMed centre
Metro Mayakovskaya, st. Tverskaya-Yamskaya 29
Khaziakhmetov Alexander Sergeevich
Shelotkach Oksana Vladimirovna

47. Medsi
m. Letali┼í─Źe, Leningradsky Prospect, 52

48. Multidisciplinarni medicinski center "Capital"
m. Savelovskaya, m. Dynamo, st. Poltava, 2 (vhod iz Nizhny Maslovka)
Valiev Anatolij Nailevich

49. Pangea
m. Transfiguration Square, st. B.Cherkizovskaya 5 k.8
Pastukova Victoria Alexandrovna

50. Astra Med
m.Aviamotornaya, st. Aviamotornaya d.53
Puhir Anna Alekseevna
Samokhin Vladimir Sergeevich

51. Retinoidi
m.Rizhskaya, 2. Vysheslavtsev per. d.15 p.2 pod 2. et.3
Albanska Vera Igorevna
Sazykina Larisa Nikolaevna

52. Lege Artis
metro Arbatskaya, Trubnikovski per. str.30
Donetsk Svetlana Valentinovna
Lipets Elena Aleksandrovna

53. Klinike Guta
Mayakovskaya, ul. Fadeev 2
Soboleva Lyudmila Igorevna

54. IAKI
m.Vyhino, ul.Generala Kuznetsova d.11 bldg 1

55. Kliniko Intel Med
m. Prospekt Vernadskogo, naslov Vernadskogo aveniji, 38a
Ovsyannikova Galina Vladimirovna

56. Laserska kozmetološka klinika LINLINE
m. Kutuzovskaya, naslov Kutuzov Ave., 30/32
Alexander G. Pak (glavni zdravnik klinike)
Dmitrij Martynkov (onkolog)

57. Klini─Źna laserska kozmetologija LINLINE
m. univerze, naslov University Ave, 4

58. Poliklinika Ôäľ3
m. Domodedovskaya, Borisov prehod, 19A

59. KVD Ôäľ16
m Varšava, Varšava avtocesta d.85 kor.1

60. KVD Ôäľ6
Metro Schelkovskaya, ul. Amur d.25 polje 1
Vymorkova Valentina Borisovna
Savchenko Irina Viktorovna
Nagornaya Alena Nikolaevna
Abesadze Georgij Anzorovich

61. KVD št. 20
m VDNH, st. Kmetijska 16/2
Samoilova Elvira Andreevna
Fragina Anastazija Vadimovna

62. KVD Ôäľ17
M. Marksistskaya, st. Vorontsovskaya d.5b
Soyustova Lyudmila Nikolaevna
Polukha Vitaly Valerievich

63. KVD Ôäľ28
M. Tsaritsino, st. Dvigalo d.8 kor.4
Parshina Inna Petrovna
Maksimova Maria Viktorovna

64. KVD Ôäľ12
m. Kne┼żevina Zastava, st. Melnikova d.22
Klychnikova Maria Sergeevna

65. KVD Ôäľ9
m. Belorusija, st. Veliki gruzijski, 9
Yunda Irina Vladimirovna
Solmanov Kudray Mursalovich

66. KVD Ôäľ13
Stadion m.Vodny, st. Sonechnogorskaya, 7

67. KVD Ôäľ18
M. Voikovskaya, st. Novopetrovska, 20
Zudov Gennady Viktorovich

68. KVD Ôäľ5
M. Izmailovska st. 2. predenje, 6
Vasileva Alla Yuryevna

69. KVD številka 19
Podzemna postaja Savelovskaya, 13/1 Suschevsky Val
Elina Elena Yuryevna
Lyubchich Veronika Arnoldovna

70. KVD Ôäľ 14
mKijev, st. Mosfilmovskaya, 6G
Popenova Lyubov Dmitrievna
Kovganko Irina Anatolyevna

71. KVD Ôäľ3
m.Novoslobodskaya, Seleznevskaya st. D.20
Kupreeva Sofya Vladimirovna
Mertens Maria Valerievna
Petrosyan Inga Y.
Aladysheva Viktorija Vladimirovna

72. Center globokih mikoz GKB Ôäľ81
Metro postaja Petrovsko-Razumovskaya, ul.Lobnenskaya, 10
Fedyukina Marina Yuryevna

73. "Poliklinika za odrasle" na Inštitutu. Blokhina
m Kashirskaya, Kashirskoye sh. 23
Khalepa Larisa Nikolaevna
Khatyrev Sergej Anatoljevi─Ź
Hatatishvili Timur Kabaevich
Markina Irina Gennadievna
Kharkevich Galina Yuryevna
Cheremushkin Evgeny Aleksandrovich

74. Poliklinika za otroke na Inštitutu Blokhin (OTROŠKI PREGLED)
Zaitseva Lidiya Anatolievna (pediater)
Mikhailova Svetlana Nikolaevna (pediater)

Poi┼í─Źi
Medicinski center "Medlife"
st. Vladivostok, 52.
Yarovitsyn Konstantin Vladimirovich

Nizhny Novgorod

1. NIKVI
st. Kovalihinskaya 49b
Klemenova Irina Aleksandrovna
Shlyvko Irena Leonidovna
Zorkina Maria Vadimovna
Chekalina Oksana Evgenevna
Firsova Maria Vadimovna

2. GUK "NKVD"
st. Bo┼żi─Ź 42
Temnova Irina Vladimirovna

3. Avtozavodsky KVD
st. Vasiliev 66
Anisimova Maria Alekseevna

4. Sormovsky KVD
st. Tsialkovsky 15
Piyasheva Natalya Aleksandrovna

Novokuznetsk

1. Euromed
Kulakov 4, osrednja regija
Miroshnechenko Elena Arkadevna

2. Studio-salon "StandArt"
st. Metallurgov, d.36, osrednja regija
Bessonova Svetlana Ivanovna

3. Zonotalno-perinoten center
st. Metallurgov, d.22, osrednje obmo─Źje
Ivanova Irina Nikolaevna

4. Centralna KVD št. 1
Oktober Ave, 2, centralno obmo─Źje
Deakon Irina Nikolaevna

5. Novomed
st. Kirova, d.82, osrednja regija
Pospelova Tatyana Alekseevna

6. Klinika Linline
Melik-Osipov Albert Gamletovich (glavni zdravnik)

Novorossiysk
Laser cosmetology clinic LINLINE
st. Engels, 74
Stupnikova Karina Gennadievna

Novosibirsk
1. GBUZ NSO KVD Ôäľ1
st. Timiryazeva, d.66, otok Zoo
Petrenko Olga Sergeevna

2. MUZ CDC "Juventus"
Lenina, 55, M Garin-Mikhailovsky
Maslova Ekaterina Vyacheslavovna

3. MBUZ GP številka 15
st. B. Bogatkova, d.222, Zlatna Niva
Zavodskaya Irina Sergeevna

4. Klinika "Zdravje"
Kamenskaya, 16, Gledali┼í─Źe Globus
Sergeeva Irina Gennadievna

5. zlato razmerje
M Študent, m / r Gorsky, 6
Kendysh Oksana Leonidovna
Izmailova Tamara Nikiti─Źna

6. CEC
M Gagarin, Pisarev, 4
Artyushenko Natalya Nikolaevna

7. GBUZ NSO NKVD Ôäľ1
Zdru┼żenja, 35
Sdobnova Elena Alexandrovna
Potapenko Yana Vladimirovna

8. GBUZ NSO NKVD Ôäľ2
Leninsky okro┼żje, na─Źrtovanje, 10
Merenkova Irina Igorevna

9. GBUZ NSO NKVD Ôäľ3
Oktober okro┼żje, decembristov, 72
Chervonenko Natalya Yuryevna

10. GBUZ NSO NKVD Ôäľ4
Kirovsky District, N-Danchenko, 131
Yulusova Lyudmila Ivanovna

Omsk

1. Poliklini─Źni oddelek ┼ít. 1 OKVD
5. vrstica, d.117 A, ustavi 5. vrstica.
Egorova Tatyana Alekseevna
Chermoshentseva Tatiana Nikolaevna

2. Oddelek za polikliniko št. 2 OKVD
Chelyuskintsev, d.94, tramvajska postaja Village Kozitsky.
Bykova Tatyana Nikolaevna

3. Oddelek za polikliniko št. 3 OKVD
Space Prospect, 55, stop Jedilnica.
Romanov Aleksej Alekseevi─Ź

4. Oddelek za polikliniko št. 4 OKVD
Vokzalnaya, d.28, stop Sickle.
Kabanov Vladislav Nikolaevi─Ź

5. Ambulanta številka 5 OKVD
Dianova, d.7b, ustavi Gozdno potovanje.
Semenova Natalija Nikolaevna
Leontyeva Irina Petrovna

6. Klinika Sibirja
Kuibyshev, d.62 2. vrstica.
Chermoshentsev Alexander Anatolyevich

7. Diasorb medicinskega in diagnosti─Źnega centra
Marx, d.84 A, ustavi. Kino Oktober.
Pravdina Olga Valerievna
Radul Elena Vladimirovna

Penza
Regionalni Dermatovenerološki dispanzer
st. Kuibyshev, 33. Poliklinika, fl. 1
Rybalkin Sergej Borisovich
Leonova Marina Anatolyevna

Perm
1. Klini─Źna filozofija lepote in zdravja
64 Kim Street
Tolstikova Olga Alvianovna

2. Zasebni urad PARA PLUS
Komsomolsky Prospect, 12
Plotnikova Elena Vladimirovna

3. Regionalni KVD
St.Petropavlovskaya, 38
Sharysheva Olga Vasilevna
Barabole Lidiya Nikolaevna

4. Klinika Linline
Olesya Aleksandrovna Kutasevich
Victoria Leonidovna Ronzina

Rostov-on-Don

1. City Polyclinic Ôäľ10
st. Bolshaya Sadovaya, d.106.
Makarova Karina Valerievna

2. Regionalni medicinski diagnosti─Źni center
st. Pushkinskaya, d.127.
Makarov Felix Jurijevi─Ź

3. City Poliklinika Ôäľ18
per.Meditsinskaya, 12
Dolgova Elena Mikhailovna

4. Ambulanta mestne bolni┼ínice Ôäľ1
Voroshilovsky Prospect, 105
Barantseva Elena Viktorovna

5. Ambulanta mestne bolnišnice št. 20
pr. Kommunisticheskii, d.39.
Tarasenkova Olga Viktorovna

6. Posvetovalni in diagnosti─Źni center
Voroshilovsky Ave., 61/23.
Radochenko Elena Vasilevna

7Center za rehabilitacijsko medicino in rehabilitacijo
st. Malyugin, 100
Hristo Natalya Vladimirovna

8. Mestna poliklinika številka 12
st. Larina, 6,
Polesovoi Valeriy Ivanovich

9. Mestna poliklinika številka 16
Kosmonavtov avenija, 6/1.
Kovaleva Olga Alekseevna
Olisov Dmitrij Evgenievi─Ź

10. Zdravstveni center "Practicum" (okro┼żna bolni┼ínica ┼ít. 2)
st. Evdokimova, d.37
Sidorenko Olga Anatoljevna

11. Zdravstveni center "CentroMED"
pr. Kirov, d.44.
Khitaryan Elena Alexandrovna

12. Poliklinska ┼żelezni┼íka ┼żi─Źnica NORTH CAUCASUS
pr. Theatral, 4
Tkacheva Irina Vladimirovna

13. Mestna poliklinika št
28. vrstica, 5556a
Kramorenko Tatyana Aleksandrovna

14. Poliklinika regionalne bolni┼ínice Ôäľ2
1. Konjska vojska, 33
Preobrazhenskaya Marina Aleksandrovna

Samara

1. Klinika Samarske dr┼żavne medicinske univerze, Oddelek za ko┼żne bolezni
M. Gagarinskaya, pr. Karl Marx, d.165 B.
Orlov Evgeny Vladimirovi─Ź
Merkulova Tatyana Borisovna
Konnov Pavel Evgenievi─Ź
Kotelnikova Elena Vasilevna
Ayupova Dania Amirovna

2. Samara regionalni dermatovenerološki dispanzer
st. Ventseka, d.35.
Zafran Anna Yuryevna
Balter Irina Aleksandrovna

3. Dermatovenerolo┼íki dispanzer Ôäľ1
st.Svoboda, d.
Konofeeva Geliya Yunusovna

4. Dermatovenerolo┼íki dispanzer Ôäľ2
st. Revolucionarni, d.
Guryanova Veronika Aleksandrovna
Pavlova Svetlana Aleksandrovna

5. Dermatovenerolo┼íki dispanzer Ôäľ3
st. Nikolaj Panova, 8.
Belousova Maya Valeryevna

St. Petersburg

1. Regionalna posvetovalna klinika Leningrad
m. Ozerki, pr. Lunacharsky, d.45.
Trofimov Pavel Nikolaevi─Ź

2. KVD Ôäľ2
Primorskaya, ul. Cash, d. 19.
Khilkevich Lyudmila Olegovna

3. MAPS Odsek za kozmetologijo
m Prospect Prosveshcheniya, d.45.
Korolkova Tatyana Nikolaevna
Dovbeshko Tatiana Grigorievna
Kurshakova Ekaterina Markovna
Goma Svetlana Evgenievna
Ignatyuk Maria Anatolyevna
Ambartsumyan Lusine Levayevna
Shepilova Irina Anatolyevna
Balashova Anna Viktorovna
Matytsin Vladimir Olegovich

4. GKVD
Postaja podzemne ┼żeleznice Volkovskaya Reka Volkovka, 3.
Tulintseva Angela Ivanovna

5. Medicinska akademija Pavlov, Oddelek za ko┼żne bolezni
Metro postaja Petrogradskaya, Lev Tolstoj, 4
Sokolov Grigory Nikitich

6. KVD Ôäľ9
m. Akademski, st. Sofija Kovalevska, d.10 / 2.
Slepova Tatyana Yuryevna

7. Medicinska akademija Mechnikov, Oddelek za ko┼żne bolezni
mFinska postaja, ulica Piskarevsky, d.47.
Klucherova Svetlana Viktorovna

8. Medem
Mayakovska, Marata, 6
Ermakova Tatyana Gennadievna
Dremal Dmitry Alekseyedrovich

9. Poliklini─Źni metropolitan
m. Leninsky prospekt, pr. Tramvainy, d.22 / 2.
Anisimova Zhanna Vladimirovna
Sukhorukova Oksana Alekseevna

10. Zdravstveni preventivni center MAPO
Vashkevia Arina Aleksandrovna

11. Otro┼íki diagnosti─Źni center
M. Lesnaya, Matrosova, 22
Zaslavsky Denis Vladimirovi─Ź
Tulenkova Elena Sergeevna
Nesheeva Olga Konstatinovna
Andreenko Elena Mikhailovna

12. KVD Ôäľ10
Square of Courage, Parkhomenko, 29
Vladimirova Irina Sergeevna

13. Klinika MedArt
M. Komendansky Avenue, Sharova, 13
Golubovskaya Svetlana Valentinovna

14. Doktorski laser
Kostelev Stanislav Volterovich
Stratov-Evsina Elena Mikhailovna

15. Klinika "Eva"
Krylova Ekaterina Vladimirovna
Mineeva Olga Konstantinovna

16. "Leninsky Prospect"
Korotyuk Margarita Vladimirovna
Tsvetkova Marina Glebovna

17. Medicinski profesor Mapo
m. Novocherkasskaya, Zanevsky 1/82
Klipson Igor Sergeevich (izredni profesor)
Kotryakhova Lyubov (izredni profesor)
Timošenko Natalia Anatolyevna

Saratov

1.Klinika za ko┼żne bolesti Saratovske dr┼żavne medicinske univerze Roszdrav
st. Provianskaya, d.22
Slesarenko Natalya Aleksandrovna
Marchenko Valentina Mikhailovna
Kravchenya Sergej Sergeevich
Davtyan Violetta Amayakovna
Kislaya Lyudmila Ivanovna

2. Center za zdravje in lepoto "Le Stella"
st. 2. Sadovaya, d. 28/34
Knyazeva Tatyana Anatolyevna
Safronova Lyusya Aleksandrovna
Dudochkin Denis Pavlovich

Serpukhov (Moskovska regija)

Medico - Sanitarna številka 8
st. Pomlad, 10.
Yermizin Yury Nikolaevich

Stavropol

KKVD
st. Dostojevsky 52
Gudimova Lyudmila Nikolaevna
Sergeeva Svetlana Vladimirovna

Surgut

Surgut klini─Źni KVD
st. Obala, 70
Fedenkova Larisa Anatolevna
Ivannikova Elena Nikolaevna
Lakomova Irina Nikolaevna

Taganrog

Medicinska in kozmeti─Źna pisarna KVD Taganrog
na. Lermontovsky, 19
Grinchenko Larisa Vasilevna

Toksovo (regija Leningrad)

Lan m.Devyatkino, ul.Bulakova, 18
Okro┼żna bolni┼ínica Toksovskaya
Nikolaeva Anna Shamilevna

Tomsk

Poliklinika mestne bolni┼ínice Ôäľ3
st. Nakhimov, 3
Baydala Petr Grigorievich
Zuev Andrej Viktorovi─Ź
Spirin Vadim Leonidovi─Ź
Dmitruk Vadim Stepanovi─Ź

Tjumen

1. Medicinski center M +
st.Shirotnaya, 17a
Ampak Angelika Aleksandrovna
Golodneva Irina Grigorevna

2. Kozmeti─Źna ambulanta
st. Melnikayte 105.
Malyustova Olga Aleksandrovna
Khashchivskaya Evgenia Olegovna

3. OKVD
st. Respubliki, 1 (klinika)
Dyundyukova Valentina Petrovna
Kushnirenko Oksana Vasilevna

Usovo (moskovska regija)

Klinika KLAZKO na Rublevki
pos. Usovo, Rublevo-Uspenskoye avtocesta, DC "Residence".
Toda Natalya Alekseevna

Ufa

1. Kozmeti─Źna klinika
Pomortseva Elena Yuryevna
Selskaya Bela Natanovna
Sarvarova Narkes Zarifovna
Gilmutdinova Maya Zabirovna
Kuramshina Elena Rifhatovna
Khafizova Rima Shagidovna

2. GKVD (stavba Ôäľ2)
Industrijska avtocesta, 42
(številka avtobusa 226 do tovarne za ustavitev mesa).
Mukhamadeeva Olga Renatovna

3. Samonosna poliklinika RKVD
st. Revolucionarni, d.58.
Kuda┼íev Nawfal Jurijevi─Ź

4. Poliklini─Źni center "Impulse"
Sultanbaeva Aigul Yulaevna

5. Republikanska dermatovenerološka dispanzer
Chernikovskaya, 2 (Stop Suvorov)
Muslimova Gulnur Mavzoleevna

6. Poliklinika Ôäľ2 (GKB Ôäľ13)
Valyamova Alfia Fanilovna

7. Zdravstvena zavarovalnica LLC "Nil in K"
Suyargulova Larisa Valerievna

8Republikanski dermatovenerološki dispanzer
Khismatullina Zarema Rimovna

Khabarovsk

1. Klinika za sodobne tehnologije
st. Rudneva, 17, sever.
Pustovit Galina Petrovna
Kravchenko Olga Leonidovna

2. Regionalni Dermatovenerološki dispanzer
st. Angarskaya, 5, Yuzhny.
Muzychenko Julia Sergeevna
Chashkova Natalia Alekseevna
Zasorina Alina Tarasovna
Mitrofanova Julia Sergeevna

Khimki (Moskovska regija)

KVD
st. 8. marec.
Belyavtseva Natalia Ivanovna

Chelyabinsk

Medicinski kozmeti─Źni center "Art Medica"
Ul. Lenina 12 bld.a
Osolodkova Elena Sergeevna
Shtyrlyaeva Ekaterina Aleksandrovna
Sorokina Julia Sergeevna

Klinika Lylin
st. Karl Marx, d.83., D.84
Trapeznikova Tatyana Valeryevna (glavni zdravnik)
Belinina Tatyana Nikolaevna

Jaroslavlj

1. Dermatovenerološki dispanzer
Tutaevskoye avtocesta 95 A (potovanje s trolejbusom št. 4, z avtobusom št. 6, s prevoznim taksijem št. 96 in 47 do postaje "9 bolnišnica")
Vvedenskaya Ella Valentinovna

2. Posvetovalni in diagnosti─Źni medicinski center "Akademija za zdravje"
Saltykov-Shchedrin St. 57/17
Nikolaeva Larisa Aleksandrovna
Nikolaeva Svetlana Alekseevna

Oglejte si video: Cured Too filmsko zgodbo David Triplett - ko┼żni rak

Pustite Komentar